fbpx
Přihlásit se

Honza Kováč

Honza má od malička neutuchající touhu stále někoho něco učit. Jeho potřebou vždy bylo naučit okolí všechno, co sám umí. Stále sleduje moderní pedagogické trendy a vždy usiluje o to, aby učení bylo maximálně efektivní a srozumitelné pro každého. Myslí si o sobě, že má zvláštní dar rozpoznat a zaměřit se (nejen) ve výuce na ty nejpodstatnější záležitosti.

Vystudoval učitelství v Ostravě a jelikož mu studium skvěle šlo, složil i doktorát z hudební teorie. Od roku 2004 učí na Soukromé základní škole – PRIMAškola, kde se stará i o to, aby výuka dobře fungovala. Focení se učil především od amerického fotografa Bryana Petersona, a to z knížek i osobně na kurzu.

Jinak je také perfekcionista, nadšený fotograf, aktivní bubeník a amatérský barista.
Tady jsou jeho fotky z mobilu.


 

Vindy Krejčí

 

Modelka s exotickými kořeny pocházející z Havířova známá jako Vindy Krejčí začala na svém úspěchu pracovat ve svých patnácti letech. Od té doby nafotila několik reklamních kampaní, sbírala úspěchy na soutěžích krásy a stala se tváří několika značek.

Své úspěchy nasbírala také v zahraničí, kdy v jedné z pěti nejlepších světových soutěží krásy, Miss Global 2017, získala titul Miss Global Photogenic a ze šedesáti dívek z celého světa se umístila mezi TOP20.

Mimo jiné má vlastní kreativní produkci a aktuálně moderuje v ranní show rádia Helax. Jejím mottem je „Náš život je takový, jakým ho tvoří naše myšlenky“ (Marcus Aurelius) 🙂

 

 


Adam Parma

 

Pomocí on-line nástrojů pomáhá firmám a organizacím zviditelnit jejich značku, produkty a služby již více než 10 let. Přes 15 let také spolupracuje s Českou televizí jako scénárista, režisér, producent, moderátor i tlumočník. Vytvořil více než 500 audiovizuálních děl nejrůznějších žánrů pro státní instituce, vzdělávací organizace, společnosti a podniky. Je producentem a ředitelem produkční skupiny Film21. Podílel se na celé řadě on-line kampaní, zajišťuje mediální školení. Bohaté zkušenosti a know-how z více než 500 zakázek v ČR i zahraničí sdílí na svých školeních.
Tady jsou jeho videa.

 


Karolína Planková, asistentka, komunikace se zákazníky

 

 

Je původem rodačka z Ostravy, nyní občan malé vesničky Hnojník v podbeskydí a maminka na mateřské, která vždy funguje na 110 % a to né jen doma, ale i v práci.

Snaží se být druhým oporou, pomoct jim s čím se dá, prostě zařídit, zjistit, přeposlat, odpovědět, zavolat, obvolat.

Má ráda smích, cestování, hory,  fotografování a pevnou půdu pod nohama. Někdy je  však pěkně tvrdohlavá. 🙂

No… a za nic na světe by nevyměnila svou rodinu, přátelé a psa.

 

 


Paráda! Na kurzech se uvidím s lidmi z profi modelingové agentury

Luděk 

Vindy 

Alžběta 

Michaela  

Natálie 

Táňa  

Michal  

Vít 


MÁŠ ZÁJEM O SPOLUPRÁCI S FOTOŠKOLOU?

suslogoLáká tě tato fotografická škola focení mobilním telefonem?
Umíš dobře fotit?
Máš chuť své zkušenosti předávat dál?
Chceš je předávat výjimečným způsobem a to pomocí nejmodernějších učitelských metod a postupů?
Chceš pracovat tam, kde tvou práci opravdu ocení a tvá odměna je závislá na tvém výkonu?
Chceš být součástí našeho týmu?
Máš pro nás nabídku spolupráce jiného typu?
Napiš nám.